Czym powinna wyróżniać się dobra restauracja?
5/5 - (9 votes)

Polacy coraz chętniej stołują się w restauracjach. To dobra okazja do spotkań z przyjaciółmi, rozmów służbowych oraz imprez rodzinnych. Nieraz klienci wychodzą z lokalu zadowoleni i chętnie wracają tam ponownie. Innym razem wiedzą, że ich noga więcej tam nie postanie. Czym zatem powinna wyróżniać się dobra restauracja? 

Przez żołądek do serca

W tym wypadku oczywiście do serca klienta. Nawet przy najwyższej klasy obsłudze, nie zje on kolejnego posiłku w restauracji, która podaje złe jedzenie. Potrawy powinny być przyrządzane z najwyższej jakości, świeżych produktów. Tylko wydawane na bieżąco dania zjednają sobie zaufanie restauracyjnych gości! 

Obsługa z pasją

To właśnie kelnerzy są wizytówką restauracji. Zwykle są pierwszymi osobami, z którymi klient ma styczność po zajęciu miejsca przy stoliku. Weźmy za przykład stolicę naszego kraju. Praktycznie każda restauracja w Warszawie może pochwalić się personelem na najwyższym poziomie. Pracownicy powinni być uprzejmi i cierpliwi, znać skład serwowanych potraw i umieć doradzić w kwestii ich wyboru.